Zarząd

Fundacja Alzheimerowska jest organizacją pożytku publicznego. Wszyscy członkowie Zarządu pracują w niej charytatywnie.

Fundacja Alzheimerowska we Wrocławiu zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej. Dnia 14.01.2003 r. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS 0000146940. W dniu 9.07.2004 r. Fundacja została zarejestrowana jako organizacja pożytku publicznego zgodnie z ustawą z dnia 24.04.2003 r. D.U. nr 96 z dnia 29.05.2003 r.

Mgr Tadeusz Mróz

Mgr Michał Hajtko

Mgr Michał Hajtko

logo-1p

Zachęcamy do przekaznia 1% podatku na pomoc chorym na chorobę Alzheimera podając przy wypełnaniu zeznania podatkowego nasz KRS 0000 14 69 40.

Ponad to można dokonywać wpłat na konto Fundacji PKO-BP I/O Wrocław 45 1020 5226 0000 6802 0019 1130.

Wszelkie środki finansowe przekazane na rzecz Fundacji zostaną wykorzystane wyłącznie na realizację statutowych celów Fundacji. W imieniu osób dotkniętych chorobą Alzheimera oraz ich rodzin dziękujemy za każdą pomoc.